O PROJEKTU

Pro život
v pohodě

Sníte o domě se zahradou, daleko od ruchu města, přitom pořád v Praze? Můžete mít obojí.

Nové rodinné domy v klidné části Prahy 19 mají co nabídnout. Předností této lokality je okolní příroda, krásné lesoparky a cyklostezky, a navíc metro v docházkové vzdálenosti.

Domy mají nadčasový design, jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Poskytují moderní, pohodlné a útulné zázemí. Stále v Praze, s centrem na dosah, a přece úplně jiný život, plný pohody…

Úsporně

Prakticky

Útulně

ZAHRADA S TERASOU

Připravujeme pro vás domy ve dvou provedeních: varianta s dispozicí 4+kk s pracovnou a dvěma parkovacími místy a varianta 5+kk s garáží a parkovacím stáním.

Domy o velikosti od cca 107 do 152 m² jsou dvoupodlažní, s plochou střechou. Každý má vlastní zahradu s terasou. Pro stavbu využíváme moderní materiály i technologie. Myslíme na přírodu a šetrnost, a proto bude každý dům připraven na instalaci fotovoltaických panelů.

Standardy, mimo jiné, zahrnují úsporné plynové kotle, okna s trojskly, přípravu na klimatizaci a na předokenní žaluzie, na zahradě jímky na dešťovou vodu. V projektu jsou plánovány dva stojany pro rychlonabíjení elektroaut.  

Moderní materiály

Rychlonabíjení elektroaut

Promyšlené dispozice

Uložte své peníze bezpečně -
do nákupu nemovitosti:

- Dům s vlastní zahradou
- Ochrana před inflací
- Energeticky úsporná domácnost
- Stavíme a máme zajištěné dodávky materiálů
- Nyní rezervace za 0 Kč

V dnešní době plné nejistot nadále zůstává nákup nemovitosti, navíc s vlastní zahradou, jedním z nejbezpečnějších řešení, kam vložit naspořené finanční prostředky. Tím je ochráníte před inflací a zároveň si splníte sen o novém, vlastním bydlení. V našem projektu myslíme na přírodu i na budoucnost. Použití kvalitních stavebních materiálů a příprava každého domu na instalaci fotovoltaické soustavy zajistí nižší provozní náklady Vaší domácnosti. Potvrzujeme, že stavba běží podle plánu a že již dnes máme zajištěné dodávky pro její dokončení. A nyní si můžete dům bezplatně rezervovat a po dobu rezervace si v klidu vyřídit hypotéku.

Informace k financování naleznete zde.

Vývoj stavby můžete sledovat v našich Aktualitách

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU