O PROJEKTU

Vyberte si svůj nový domov podle svých představ a požadavků

Rezidenční projekt Bydlení Kbeličky, situovaný v klidné části Prahy 9, po úspěšném dokončení první etapy rodinných domů nyní rozšiřuje svoji nabídku o moderní bytové domy.

Rodinné domy mají nadčasový design, jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Poskytují moderní, pohodlné a útulné zázemí. Již byly zkolaudovány a jsou ihned k nastěhování.

Rodinné domy jsou k dispozici ve 2 variantách, 4+kk+pracovna se 2 parkovacími místy a 5+kk s garáží a parkovacím stáním. Nabízejí plochu 107 a 152 m2 a každý má zahradu s terasou. Jsou vybaveny moderními a úspornými technologiemi zahrnujícími přípravu na fotovoltaiku včetně několika volitelných modulů, přípravu na venkovní žaluzie a klimatizaci, tepelně izolační trojskla v oknech. Výsledkem jsou energetické štítky A nebo B. Více o rodinných domech zde.

Bytové domy s promyšlenými dispozicemi 1+kk až 4+kk poskytnou rezidentům komfortní bydlení, soukromí a dostatek prostoru. V blízkosti přírody, ale zároveň se snadným a rychlým přístupem do centra města. Většina bytů je koncipována s terasami, balkóny nebo předzahrádkami.

Budoucí majitelé nových bytů mohou očekávat moderní a kvalitní standardy jako je podlahové topení, plastová okna s trojitým izolačním sklem nebo příprava na venkovní žaluzie na oknech orientovaných na jih a západ. Byty umístěné ve 4. podlaží nabídnou navíc i přípravu pro instalaci klimatizace.

Dokončení bytových domů je plánováno na 1. polovinu roku 2026.

Součástí celého projektu budou i sportoviště, dětské hřiště nebo vodní prvky.

Ať už se rozhodnete pro život v rodinném domě nebo moderním bytovém domě, náš projekt Bydlení Kbeličky v Praze splní vaše očekávání.

RODINNÉ DOMY KBELIČKY

Nabízíme rodinné domy ve dvou provedeních: varianta s dispozicí 4+kk s pracovnou a dvěma parkovacími místy a varianta 5+kk s garáží a parkovacím stáním.

Domy o velikosti od 107 do 152 m2 jsou dvoupodlažní, s plochou střechou. Každý má vlastní zahradu s terasou. Pro stavbu využíváme moderní materiály i technologie. Myslíme na přírodu a šetrnost, a proto je každý dům připraven na instalaci fotovoltaických panelů.

U vybraných domů je fotovoltaika již zahrnuta v ceně a tyto domy mají PENB "A".

Standardy, mimo jiné, zahrnují úsporné plynové kotle, okna s trojskly, přípravu na klimatizaci a na předokenní žaluzie, na zahradě jímky na dešťovou vodu. V projektu jsou plánovány dva stojany pro rychlonabíjení elektroaut.

Rodinné domy jsou již zkolaudované a připravené k nastěhování.

BYTOVÉ DOMY KBELIČKY

Moderní bytové domy, které pro vás připravujeme, poskytnou svým obyvatelům komfortní bydlení a dostatek soukromí.

V nabídce jsou byty s promyšlenými dispozicemi 1+kk až 4+kk o velikosti od 34 do 107 m2. 90% bytů je koncipováno s terasami, balkóny nebo předzahrádkami s dřevěnou terasou, byty v nejvyšším podlaží disponují velkorysými terasami.

Samozřejmostí je podlahové topení v obytných místnostech a předsíni nebo plastová okna s tepelně izolačními trojskly. Byty v 1. podlaží budou připraveny na instalaci exteriérových žaluzií ve všech obytných místnostech, vyšší patra v obytných místnostech orientovaných na jih a západ. Byty ve 4. podlaží budou mít navíc přípravu na instalaci klimatizace ve všech obytných místnostech.

Bytové domy, stejně jako rodinné domy, jsou projektovány s důrazem na vytvoření energeticky úsporného bydlení. Na střeše bude umístěno 100 fotovoltaických panelů, které budou sloužit pro společnou spotřebu elektřiny a při přebytku i pro vytápění a ohřev TUV.

U každého parkovacího místa bude příprava na nabíjení elektromobilu. V suterénu domu najdete také místnost pro mytí kol a psů, kolárnu a kočárkárnu.

Dokončení bytových domů je plánováno na 1. polovinu roku 2026.

Kontaktujte nás

Prodej zajišťuje:

LEXXUS

S hypotékou poradí:

UCB

Developer projektu:

IMMO
Investyn

Financování projektu:

UCB