O PROJEKTU

Pro život
v pohodě

Sníte o domě se zahradou, daleko od ruchu města, přitom pořád v Praze? Můžete mít obojí.

Nové rodinné domy v klidné části Prahy 19 mají co nabídnout. Předností této lokality je okolní příroda, krásné lesoparky a cyklostezky, a navíc metro v docházkové vzdálenosti.

Domy mají nadčasový design, jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Poskytují moderní, pohodlné a útulné zázemí. Stále v Praze, s centrem na dosah, a přece úplně jiný život, plný pohody…

Součástí projektu je i výstavba Sportovní akademie předškolního věku.

Rozhovor s developerem projektu panem Jaroslavem Žahourkem ze skupiny Immo, nejen o aktuálním projektu Bydlení Kbeličky, si můžete přečíst na blogu společnosti Lexxus.

ZAHRADA S TERASOU

Připravujeme pro vás domy ve dvou provedeních: varianta s dispozicí 4+kk s pracovnou a dvěma parkovacími místy a varianta 5+kk s garáží a parkovacím stáním.

Domy o velikosti od cca 107 do 152 m² jsou dvoupodlažní, s plochou střechou. Každý má vlastní zahradu s terasou. Pro stavbu využíváme moderní materiály i technologie. Myslíme na přírodu a šetrnost, a proto bude každý dům připraven na instalaci fotovoltaických panelů
Ve spolupráci se společností AKIRE s.r.o. vám nabízíme možnost instalace fotovoltaické elektrárny na vašem domě. Více naleznete zde.

Nově je již u vybraných domů fotovoltaika zahrnuta v ceně a tyto domy mají PENB "A". Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Standardy, mimo jiné, zahrnují úsporné plynové kotle, okna s trojskly, přípravu na klimatizaci a na předokenní žaluzie, na zahradě jímky na dešťovou vodu. V projektu jsou plánovány dva stojany pro rychlonabíjení elektroaut.  

Promyšlené dispozice

Prakticky

Útulně

Časová osa výstavby domů

Níže naleznete přehled již dokončených fází výstavby a také další předpokládané termíny realizace rodinných domů. Aktuality a novinky pak můžete sledovat zde.

Uložte své peníze bezpečně -
do nákupu nemovitosti:

- Dům s vlastní zahradou
- Ochrana před inflací
- Energeticky úsporná domácnost
- Stavíme a máme zajištěné dodávky materiálů
- Výhodná investiční příležitost

 

V dnešní době plné nejistot nadále zůstává nákup nemovitosti, navíc s vlastní zahradou, jedním z nejbezpečnějších řešení, kam vložit naspořené finanční prostředky. Tím je ochráníte před inflací a zároveň si splníte sen o novém, vlastním bydlení. V našem projektu myslíme na přírodu i na budoucnost. Použití kvalitních stavebních materiálů a příprava každého domu na instalaci fotovoltaické soustavy zajistí nižší provozní náklady Vaší domácnosti. Potvrzujeme, že stavba běží podle plánu a že již dnes máme zajištěné dodávky pro její dokončení.

Informace k financování naleznete zde.

Vývoj stavby můžete sledovat v našich Aktualitách

Úsporně

Moderní materiály

Rychlonabíjení elektroaut

Kontaktujte nás

Prodej zajišťuje:

LEXXUS

S hypotékou poradí:

UCB

Developer projektu:

IMMO
Investyn

Financování projektu:

UCB