O PROJEKTU

Pro život
v pohodě

Sníte o domě se zahradou, daleko od ruchu města, přitom pořád v Praze? Můžete mít obojí.

Nové rodinné domy v klidné části Prahy 19 mají co nabídnout. Předností této lokality je okolní příroda, krásné lesoparky a cyklostezky, a navíc metro v docházkové vzdálenosti.

Domy mají nadčasový design, jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Poskytují moderní, pohodlné a útulné zázemí. Stále v Praze, s centrem na dosah, a přece úplně jiný život, plný pohody…

ZAHRADA S TERASOU

Připravujeme pro vás domy ve dvou provedeních: varianta s dispozicí 4+kk s pracovnou a dvěma parkovacími místy a varianta 5+kk s garáží a parkovacím stáním.

Domy o velikosti od cca 107 do 152 m² jsou dvoupodlažní, s plochou střechou. Každý má vlastní zahradu s terasou. Pro stavbu využíváme moderní materiály i technologie. Myslíme na přírodu a šetrnost, a proto bude každý dům připraven na instalaci fotovoltaických panelů
Ve spolupráci se společností AKIRE s.r.o. vám nabízíme možnost instalace fotovoltaické elektrárny na vašem domě. Bližší informace naleznete zde.

Standardy, mimo jiné, zahrnují úsporné plynové kotle, okna s trojskly, přípravu na klimatizaci a na předokenní žaluzie, na zahradě jímky na dešťovou vodu. V projektu jsou plánovány dva stojany pro rychlonabíjení elektroaut.  

Promyšlené dispozice

Prakticky

Útulně

Časová osa výstavby domů

Níže naleznete přehled již dokončených fází výstavby a také další předpokládané termíny realizace rodinných domů. Aktuality a novinky pak můžete sledovat zde.

Uložte své peníze bezpečně -
do nákupu nemovitosti:

- Dům s vlastní zahradou
- Ochrana před inflací
- Energeticky úsporná domácnost
- Stavíme a máme zajištěné dodávky materiálů
- Výhodná investiční příležitost

 

V dnešní době plné nejistot nadále zůstává nákup nemovitosti, navíc s vlastní zahradou, jedním z nejbezpečnějších řešení, kam vložit naspořené finanční prostředky. Tím je ochráníte před inflací a zároveň si splníte sen o novém, vlastním bydlení. V našem projektu myslíme na přírodu i na budoucnost. Použití kvalitních stavebních materiálů a příprava každého domu na instalaci fotovoltaické soustavy zajistí nižší provozní náklady Vaší domácnosti. Potvrzujeme, že stavba běží podle plánu a že již dnes máme zajištěné dodávky pro její dokončení.

Informace k financování naleznete zde.

Vývoj stavby můžete sledovat v našich Aktualitách

Úsporně

Moderní materiály

Rychlonabíjení elektroaut

Kontaktujte nás