When you’re looking for balance

FOR A LIFE
WELL LIVED

Are you dreaming about a house with a garden, far from the hustle and bustle of the city, but still in Prague? You can have both.

The new family houses in a peaceful part of Prague 19 have plenty to offer. The benefits of this location are the surrounding countryside, enchanting forest parks and cycling paths and, in addition, the subway within walking reach.

The houses offer a timeless design. They are built with an emphasis on simplicity and functionality. They provide modern, comfortable, and cosy living. Still in Prague, with the centre close to you and yet a completely different life, life full of contentment…

...
...

Nové bytové domy, stejně jako rodinné, jsou projektovány s důrazem na vytvoření energeticky úsporného a moderního bydlení. Byty jsou navrženy tak, aby poskytovaly komfort, dostatek prostoru a soukromí. Dokončení je plánováno na 1. polovinu roku 2026.

Projekt vzniká v lokalitě, jejíž předností je okolní příroda s malebnými lesoparky, blízká cyklostezka Via Sancta vedoucí přímo areálem Bydlení Kbeličky, občanská vybavenost a metro Letňany v docházkové vzdálenosti.

Slovo developera

Ing. Jaroslav Žahourek ze společnosti IMMO Building: “Dlouhé hodiny jsme si lámali hlavy, abychom vytvořili kvalitní a funkční bydlení. Kromě úspornosti je zde dlouhodobý horizont, změna projektu je dnes třeba pracná a náročná, ale děláme to na desítky let. “Bydlení Kbeličky - Když hledáte rovnováhu” platí zejména pro rovnováhu města a přírody, ale věříme, že jsme našli i další rovnováhy, které stojí za to.”

In Prague

In the countryside

Modern

Contact us

Sales are handled by:

LEXXUS

They can help with the mortgage:

UCB

Development project:

IMMO
Investyn

Project financing:

UCB